گز اصفهان
خانه / سوهان گز / خرید بدون واسطه انواع گز سوهان

خرید بدون واسطه انواع گز سوهان

اگر قصد خرید مستقیم و بدون واسطه انواع گز سوهان با ارزان ترین قیمت بازار را دارید، باید به سراغ مراکز و نمایندگی های پخش عمده ان در سراسر کشور بروید. برای کسب اگاهی بیشتر این مطلب را دنبال کنید.

انواع گز سوهان

اشنایی با محصول گز سوهان

گز در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود. از جمله می توان موارد زیر را نام برد:

  • گز سوهان
  • گز اردی
  • گز عسلی
  • گز پشمکی
  • گز پسته ای
  • گز بادامی
  • گز انگبین
  • گز بیدمشکی
  • گز ترنجبین

نوع گز سوهان، به صورت گزهای لقمه ای کوچکی است که روی ان با یک روکش از جنس شیرینی سوهان پوشیده شده است و قسمت داخلی و مغز ان را گز تشکیل می دهد. این گز همواره حاوی مقادیر زیادی مغز های مختلف نیز هست.
گز سوهان به دلیل ترکیب هوشمندانه این دو شیرینی سنتی با یکدیگر، طعم فوق العاده ای دارد و رونق و رواج بسیار زیادی نیز در بازار و بین مردم ما پیدا کرده است.
سوهان هم یکی دیگر از شیرنی های پر طرفدار و لذیذ ایرانی است که از جوانه گندم ساخته می شود. معروف ترین تولید کننده سوهان در ایران شهر قم می باشد و این شیرینی در اصل سوغات معروف این شهر است.

انواع گز سوهان

عرضه و فروش گز سوهان

گز سوهان طعم های مختلفی از جمله: زعفرانی، زنجبیلی، دارچینی و … را دارد و به شکل های متفاوتی در بازار عرضه می شود. بسته به تقاضای بازار و مشتریان این محصول به دو صورت به فروش می رسد.
ممکن است گز سوهان هم به صورت فله ای و بدون بسته بندی خاصی به فروش برسد که در این نوع فروش قیمت محصول بسیار کاهش می یابد.
و هم به صورت جزئی و در بسته بندی های خاصی عرضه می گردد. هر دوی این روش ها هم در بازارهای داخلی و هم بازار های خارجی و عرصه صادرات برای ارائه محصول استفاده می شود.

انواع گز سوهان

خرید انواع گز سوهان

برای خرید انواع گز سوهان راه های مختلفی وجود دارد. یک راه ان مراجعه مستقیم و بدون واسطه به مراکز و شرکت های پخش و فروش عمده این محصول در کشور است که ان را با قیمت بسیار مناسب عرضه می نمایند.
راه دیگر خرید گز سوهان از فروشگاه های اینترنتی و استفاده از بستر فضای مجازی است. این روش سریع ترین و راحت ترین راه خرید محصول می باشد که از نظر اقتصادی نیز برای شما بسیار به صرفه تر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت:03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده گز و سوهان

فروش عمده گز و سوهان

اصفهان مرکز سوغاتی معروف گز و اصفهان است. فروش عمده گز و سوهان در سراسر …