گز اصفهان
خانه / پولکی طعم دار / مراکز خرید و فروش پولکی طعم دار

مراکز خرید و فروش پولکی طعم دار

این مجموعه ی اینترنتی مراکز خرید و فروش پولکی طعم دار را به شما عزیزان معرفی می کند و با خوراکی های فوق العاده و خاص خود در خدمتتان خواهد بود .

فروش پولکی طعم دار

مرکز فروش پولکی طعم دار

پولکی یکی از بهترین و عالی ترین سوغاتی و شیرینی جات بعضی از شهر ها است که دوست داران زیادی در بین مردم کشور دارد .

در درست کردن پولکی از شکر ، آب و سرکه ی سفید استفاده می شود ، به طوری که این مواد را روی گاز گرما می بیند تا رنگش طلایی شود و بعد آن را در سینی بزرگی پهن کرده و صبور باشید تا بخشکد و چسبنده نباشد .

افزودنی های مجاز اضافه شده برای پولکی :

  •  زعفران
  • لیموی عمانی خرد شده
  •  پسته
  • کنجد
  • پودر نارگیل
  • شکلات

فروش پولکی طعم دار

مرکز های تولید پولکی و ساخت پولکی های منحصر به فرد

پولکی مثل پولک ماهی است و در واقع نامی که برای آن انتخاب شده است کاملا متناسب با ظاهرش است . پولکی به شکل گرد ، نازک و مثل سکه درست می شود و به همین خاطر است که به پولکی مشهور است.

مرکز تولید پولکی در ایران

پولکی هایی که در کشور درست می شود اول ظاهری خیلی ساده و طعمی ابتدایی داشت ، ولی به مرور و با گسترش علم و خلاقیت که در این حوزه شکل گرفت ، پولکی از طعم ساده ی خود فراتر است و این روز ها شاهدیم که در انواع مختلف طمع ها تهیه می شود .

پولکی یکی از مهم ترین های سوغاتی اصفهان می باشد که به خاطر بهای به صرفه ای که دارد ، مورد پسند همه ی قشر های جامعه قرار دارد .

فروش پولکی طعم دار

کارخانه ی تولید پولکی

انواع مدل های پولکی که در شهر اصفهان درست می شود تنوع خیلی زیادی دارد . فقط لازم است به یکی از کارخانه های پولکی در اصفهان بروید ، آن موقع خودتان می بینید که از بین تنوع طعم پولکی ها قادر به انتخاب یک مدل از این خوراکی نیستید و ترجیح خواهید داد چندین نمونه از پولکی ها را تهیه نموده و طعم آن را تجربه کنید .

اگر می خواهید به شهر اصفهان سفر کنید و می خواهید یک سوغاتی خیلی خوب و هم چنین به صرفه را برای دوستان و آشنایان خود با خودتان همراه کنید ، پیشنهاد عالی ما به شما پولکی بی نظیر اصفهان است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت:03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com