گز اصفهان
خانه / گز آردی / مراکز خرید و فروش گز آردی در تهران

مراکز خرید و فروش گز آردی در تهران

مراکز فروش گز آردی در تهران معتبرترین مراکز برای خرید این محصول هستند زیرا این مراکز انواع گز آردی را مستقیما به مشتریان عمده عرضه می کنند.

فروش گز آردی در تهران

معرفی انواع گز در ایران

گز به عنوان یکی از مهم ترین سوغات سنتی کشور ایران محسوب شده و خاستگاه آن نیز شهر اصفهان است که جزء یکی از مهم ترین شهر های کشور در زمینه جذب گردشگران داخلی و خارجی می باشد.
انواع مختلفی از گز در ایران و به خصوص در اصفهان تولید می شود که از جمله مهم ترین آن ها شامل محصولات زیر هستند:

  • گز لقمه ای
  • گز آردی
  • گز سکه ای
  • گز سوهانی
  • گز انگبینی

البته هر کدام از انواع گز نام برده شده امروزه در بسته بندی های متنوع نظیر بسته بندی های چوبی، فانتزی، و فلزی و… تولید می شوند.
روش تهیه انواع گز تقریبا با یکدیگر یکسان بوده و تنها در برخی مواد اولیه مورد استفاده در تولید با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

فروش گز آردی در تهران

مشخصات گز آردی

گز آردی از مهم ترین انواع گز اصفهان محسوب شده که قدمت بسیار زیادی دارد و برای بسیاری از مهمانی ها نیز مناسب است.
لازم است بدانید که این نوع گز از نظر فرمولاسیون تولید با گز لقمه ای کاملا یکسان بوده و تنها تفاوت آن ها در نوع بسته بندی است.
برای آن که رطوبت گز لقمه حفظ شده و خشک نشود آن را درون بسته بندی های پلاستیکی قرار می دهند اما برای جلوگیری از خشک شدن گز آردی آن را آغشته به آرد می کنند.
آرد مانع از خشک شدن گز شده و کاملا رطوبت آن را حفظ می نماید.

فروش گز آردی در تهران

خرید گز آردی در تهران

گز آردی در شهر های مختلف کشور طرفداران و متقاضیان زیادی دارد و اکثر متقاضیان آن همواره دغدغه خرید گز آردی باکیفیت و مرغوب را دارند.
دلیل این موضوع نیز وجود نمونه های بی کیفیت و نامرغوب گز آردی در بازار است که به هیچ وجه از طعم و عطر خوبی برخوردار نبوده و مورد پسند مصرف کنندگان و خریداران نمی باشد.

بنابراین برای خرید گز آردی در تهران بهتر است به مراکزی مراجعه کرد که کیفیت محصولات خود را تضمین نمایند و از طرفی محصولات معتبرترین و معروف ترین برند های تولید کننده گز را به مشتریان عرضه نمایند.
با کمی جست وجو و بررسی می توان به راحتی مراکز فروش گز آردی در تهران را یافته و از طریق آن ها اقدام به خرید عمده و جزئی بهترین انواع گز آردی کرد.
در مراکز فروش معتبر می توان این محصول را با قیمت های ارزانتری نسبت به بازار خریداری کرده و هزینه های کمتری را پرداخت نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت:03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

گز ارزان

خریدار گز ارزان قیمت به صورت عمده

اگر فروشگاه های فروشنده گز ارزان و انواع شیرینجات، به هر دلیلی قیمت محصولات خود …